Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Hakkımızda

2014 yılından itibaren e-ticaret hayatında bulunan firmamız 2022 yılının sonunda yeni markası olan Folyofix' i hayata geçirmiştir. 2014-2022 yılları arasındaki tüm e-ticaret deneyimlerini Folyofix markasında yoğunlaştıran firmamız dekoratif kaplama folyoları konusunda iyi bir tecrübeye sahiptir.

Folyofix Dekoratif Kaplama Folyoları evinizde mutfak, banyo, tuvalet, çocuk odası, koridor, balkon gibi alanlarde değişimlerin maliyetli ve meşakatli süreçlerinden dolayı değiştiremediğiniz alanların kaplama yöntemi ile yeni görünüme kavuşmasını sağlayan su ve deterjandan etkilenmeyen pvc esaslı yeni nesil dekorasyon aracıdır.

Müşterilerine sadece ürün satma politikasını uygulamayan firmamız ürün seçiminden uygulama aşamasına kadar sorulan ve merak edilen tüm detayları ve soruları büyük bir titizlikle yanıtlamaktadır. Ürünlerin avantajları kadar dezavantajlarınıda belirten şeffaflık konusunda asla taviz vermeyen müşteri veya müşteri adaylarına sadece ürün satma politikaları uygulamayan ender firmalardandır.

Folyofix Dekoratif Kaplama Folyoları ile evinizde mutfak dolapları, mutfak tezgah arası, mutfak tezgah yüzeyi, banyo fayans duvarlarını, banyo yer fayanslarını, düz ve pürüzsüz ev duvarlarını, çocuk odalarını, koridor ve balkon yerlerini, yine evimizde sıklıkla kullandığımız masa, sehpa, düz ve pürüzsüz mobilya yüzeylerini, tv ünitelerini, buzdolabı veya bulaşık makinesi yüzeylerini eski görünümünden kurtarıp yenileyebilirsiniz.

2014 yılından itibaren dekoratif kaplama folyosu üretiyoruz, yaklaşık olarak 10 yıllık bilgi birikim ve tecrübemizi Folyofix markası adı altında toplayarak, Türkiye' de üretilmiş markalaşmış ve patenti alınmış Folyofix markasını müşterilerimize sunuyoruz. Kısa bir süre içerisinde ürünlerimiz çok fazla talep görmesinden dolayı Türkiye dışında Avrupa ülkelerine de ihraç edilmektedir. Folyofix ürünlerini diğerlerinden ayıran en büyük özellik Avrupa kalitesinde malzeme kullanımı ve en iyi üretim teknolojisini kullanmaktır.

Başarı asla tesadüf değildir arkasında büyük bir emek ve özveri vardır.

Saygılarımızla,

Folyofix

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Tüm ürünler avrupa standartlarında malzeme ile üretim yapılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?